درباره ما

شاید بهتر است به 7000 سال قبل برگردیم !
داد و ستد پایاپای از دیرباز و حدود 7000 سال پیش ابزار دست بشر بوده و بدون هیچ واسطه ای تبادل کالاها و خدمات را در پی داشته است. نانوا نان را به نجار می داد و از او صندلی می گرفت. کشاورز محصولات خود را به قصاب میداد و به جای آن گوشت مورد نیاز خود را تامین می کرد. شکارچی گوشت و پوست خود را با سایر مواد غذایی یا وسایل لازم جهت شکار مبادله می کرد. اکثر انسان های امروزی نیز با گذر زمان جهت تنوع ، آنچه را که نیاز ندارند می فروشند و آنچه را که نیاز دارند می خرند. اما کاهش توان خرید مردم امروزی ، باعث می شود خرید و فروش ها جای خود را به داد و ستدها و مبادلات بدهند. مبادله ی مستقیم کالاها و خدمات با شیوه ای مدرن و آمیخته با تکنولوژی، بجای خرید و فروش های دشوار آن هم با توان خرید پایین، هدف اصلی "سر به سر" است.
سر به سر از سال 1398 با هدف راه اندازی سیستم مبادلات آنلاین بی واسطه و همچنین آماده سازی زیرساخت های لازم برای ایجاد بستری جهت بده بستان های مردم بدون استفاده از پول ایجاد شد. رسالت اصلی این سیستم پر کردن خلاء عدم نقدینگی مردم و مشکلات ناشی از آن و همچنین کمک در راستای دستیابی مردم به هر آنچه که نیاز دارند(اعم از کالا و خدمات) در قبال واگذاری هر آنچه که نیاز ندارند می باشد.


هرچی که میخوای سر به سر بدست بیار:

کالایی دارید که مدت هاست گوشه خونه خاک میخوره و نیازش ندارید و اصلا به کارتون نمیاد ؟!
کلی هزینه و وقت گذاشتید و مهارت خاصی رو یاد گرفتید اما نمی تونید از مهارتتون استفاده کنید و ازش پول دربیارید و با پولش چیزایی که نیاز دارید رو بخرید؟!
دنبال این هستید که کالاتون رو بفروشید و یا به مردم خدمت کنید و با پولش کالاها یا خدمات مورد علاقه تون رو بدست بیارید ولی چون نقدینگی بازار کمه و جیبا خالی کسی خریدارتون نیست؟!
خب اینکه ناراحتی نداره...
با سر به سر ، بی پول نیازتو برطرف کن !
توی سر به سر مردم هرچی که دارن و ندارن رو با هم طاق میزنن و کالاها و خدمات جدید رو بدون دادن یه قرون پول بدست میارن...
همین الان توی پلتفرم سر به سر یه گشت و گذاری کن تا ببینی چه درخواست هایی برای مبادله با تو وجود داره...

اگر میخوای راجع به "سر ب سر " بیشتر بدونی روی "خلاصه سر ب سر" کلیک کن.

logo-samandehi
s
a
r
b
s
a
r
+