درباره ما

شاید بهتر است به 7000 سال قبل برگردیم !
داد و ستد پایاپای از دیرباز و حدود 7000 سال پیش ابزار دست بشر بوده و بدون هیچ واسطه‌ای تبادل کالاها و خدمات را در پی داشته است. نانوا نان را به نجار می داد و از او صندلی می گرفت. کشاورز محصولات خود را به قصاب میداد و به جای آن گوشت مورد نیاز خود را تامین می کرد. شکارچی گوشت و پوست خود را با سایر مواد غذایی یا وسایل لازم جهت شکار مبادله می‌کرد. اکثر انسان‌های امروزی نیز با گذر زمان جهت تنوع، آنچه را که نیاز ندارند می‌فروشند و آنچه را که نیاز دارند می‌خرند. اما کاهش توان خرید مردم امروزی، باعث می‌شود خرید و فروش‌ها جای خود را به داد و ستدها و مبادلات بدهند. مبادله‌ی مستقیم کالاها و خدمات با شیوه‌ای مدرن و آمیخته با تکنولوژی، بجای خرید و فروش‌های دشوار آن هم با توان خرید پایین، هدف اصلی "سر به سر" است.
سر به سر از سال 1398 با هدف راه‌اندازی سیستم مبادلات آنلاین بی‌واسطه و همچنین آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم برای ایجاد بستری جهت بده بستان‌های مردم بدون استفاده از پول ایجاد شد. رسالت اصلی این سیستم پر کردن خلاء ناشی از کاهش قدرت نقدشوندگی و مشکلات ناشی از آن و همچنین کمک در راستای دستیابی مردم به هر آنچه که نیاز دارند(اعم از کالا و خدمات) در قبال واگذاری هر آنچه که نیاز ندارند می‌باشد.

هرچی که میخوای سر به سر بدست بیار:

کالایی دارید که مدت‌هاست گوشه خونه خاک میخوره و نیازش ندارید و اصلا به کارتون نمیاد؟!
کلی هزینه و وقت گذاشتید و مهارت خاصی رو یاد گرفتید اما نمی‌تونید از مهارتتون استفاده کنید و ازش پول دربیارید و با پولش چیزایی که نیاز دارید رو بخرید؟!
دنبال این هستید که کالاتون رو بفروشید و یا به مردم خدمت کنید و با پولش کالاها یا خدمات مورد علاقه‌تون رو بدست بیارید ولی چون قدرت نقدشوندگی بازار کمه و جیبا خالی، کسی خریدارتون نیست؟!
خب اینکه ناراحتی نداره...
با سر به سر، بدون پول نیازتو برطرف کن !
توی سر به سر مردم هرچی که دارن و ندارن رو با هم تاخت میزنن و کالاها و خدمات جدید رو بدون دادن یه قرون پول بدست میارن...
همین الان توی پلتفرم سر به سر یه گشت‌ و گذاری کن تا ببینی چه درخواست‌هایی برای مبادله با تو وجود داره...

اگر میخوای راجع به "سر ب سر" بیشتر بدونی روی "خلاصه سر ب سر" کلیک کن.

برو بالا
+